hakkimizda-saytem

Saytem Telekom Enerji Makine İnşaat Mühendislik San. ve Tic. Ltd Şti. bilişim ve telekomünikasyon sektöründe altyapı, taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak deneyimli ve donanımlı insan gücüyle servisler sunarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Saytem; Gerek altyapı gerekse üstyapı olmak üzere her türlü sektöre çözüm odaklı destek vermeyi amaçlayan ve bu alanda müşteri odaklılığına yönelerek hizmet edeceği sektöre özgü tedarikçi olma özelliği ile yurtiçine yönelik anahtar teslimi katma değerli çözümler sunmaktadır.

Sahip olduğu tecrübeyle, teknolojinin müşterilerine aktif ve organize aktarımı konusunda yetkili ve dinamik çalışmayı hedeflemiş olma avantajıyla Saytem Telekom, sektördeki firmaların talepleri kaliteden ödün vermeden yerine getirmek tüm sistemini müşteri odaklı tasarlamış olup, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik şartlarının koşulsuz sağlanmasını öngörmektedir.

Şirketimiz ICT (information and communication technology) alanında’da hizmet vermekte olup, Kamu Kurumları ve özel şirketlerin teknolojiye geçişini kolaylaştırmak ve günümüz teknolojisini en üst düzeyde mühendislik hizmetlerini, uygun maliyeti( cost effective) göz önüne alarak bilişim altyapısını entegre etmeyi hedeflemiştir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

    • TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ
    • ENERJİ BESLEME SİSTEMLERİ
    • DEMİRYOLLARI RAY VE SİNYALİZASYON  EKİPMANLARI
    • ZAYIF AKIM UYGULAMALARI
    • IPCCTV, DATA&NETWORK,VPN UYGULAMALARI