HAKKIMIZDA

hakkimizda-saytem

Saytem Telekom Enerji Makine İnşaat Mühendislik San. ve Tic. Ltd Şti. bilişim ve telekomünikasyon sektöründe altyapı, taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak deneyimli ve donanımlı insan gücüyle servisler sunarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Saytem; Gerek altyapı gerekse üstyapı olmak üzere her türlü sektöre çözüm odaklı destek vermeyi amaçlayan ve bu alanda müşteri odaklılığına yönelerek hizmet edeceği sektöre özgü tedarikçi olma özelliği ile yurtiçine yönelik anahtar teslimi katma değerli çözümler sunmaktadır.

Sahip olduğu tecrübeyle, teknolojinin müşterilerine aktif ve organize aktarımı konusunda yetkili ve dinamik çalışmayı hedeflemiş olma avantajıyla Saytem Telekom, sektördeki firmaların talepleri kaliteden ödün vermeden yerine getirmek tüm sistemini müşteri odaklı tasarlamış olup, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik şartlarının koşulsuz sağlanmasını öngörmektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

 • MOBESE/KGYS İnşaat Altyapısı ve Kamera, Switch, Kayıt, İzleme Merkezi vb kurulumları.

 

 • TRAFİK YÖNETİM SİSTEMİ; Projelendirme, Topoloji Oluşturma, Altyapıları kurulumları (Kazı yapımı, borulama, menhol, kamera direk, İşaret Taşıyıcı Çelik Konstrüksiyonları vb) imalatları ve elektronik ekipman (Kamera, Switch, Kamera, Değişken Mesaj İşareti, Meteroloji İstasyonu, Enerji Besleme vb) tesisi, kurulumu, test/devreye alınması, saha kabul işlemleri, Bakım/Onarım/Arıza İşletme Hizmetleri.

 

 • Demiryolları Telekomünikasyon ve Sinyalizasyon İşleri; Projelendirme/İnşaat Altyapıları / Beton Kanal Döşeme, Fiber Optik, Bakır, Sinyal kabloları temin ve tesisi, Sonlandırmaları, CCTV, IPCCTV,  Yangın Algılama, Kartlı Geçiş, Anons, Enerji Besleme, AG/OG Enerji işleri, Data & Network Kurulum/ Bakım/Onarım/İşletme Hizmetleri.

 

 • Demiryolları Sinyal ve Yol Ekipmanları (BK, TK, Makas Motorları, Sinyal Devreleri, Redüksiyon Faktörlü kablolar temin, tesis hizmetleri)

 

 • Telekom Kule/Baz İstasyon Montaj İşleri.

 

 • Saha keşfi/ Saha Ruhsat/Geçiş Hakları Yönetmelik Prosedürlerinin Uygulanması.

 

 • Telekomünikasyon ve Enerji İletim Hatları Ekipman Tasarımı / Montajı,

 

 • İletişim Altyapı Güzergahlarında Projelendirme, Kamu kurum ve kuruluşlarından Geçiş Hakları Altyapı Protokol işlerinin takibi, ilgili kurum/kuruluşlardan Altyapı ruhsat / izinlerin alınması hizmetleri.

 

 • VPN (Switch,Router,IP Telefon, Sanal Santral vb) uygulamaları

 

 • LAN (Local Area Network) Switch Uygulamaları Anahtar Teslim Projeler.

 

 • Telekomünikasyon Fiber Optik/Bakır kablo şebekeleri Bakım Onarım Arıza Islah İşleri.

Şirketimiz ICT (information and communication technology) alanında’da hizmet vermekte olup, Kamu Kurumları ve özel şirketlerin teknolojiye geçişini kolaylaştırmak ve günümüz teknolojisini en üst düzeyde mühendislik hizmetlerini, uygun maliyeti( cost effective) göz önüne alarak bilişim altyapısını entegre etmeyi hedeflemiştir.